29 minút čítania
8.5 minút pozerania videí

NEVIEŠ KDE ZAČAŤ?

Ide to aj online! Ak chceš cvičiť ale z nejakého dôvodu ti fitko nevonia alebo máš vysokú vyťaženosť, je tu pre teba odcvic to online. Po vstupnej konzulátcii keď preberieme tvoje ciele a možnosti, ti nastavíme tréningový a výživový plán na mieru, s ktorým budeme pracovať celú našu spoluprácu a systematicky ho budeme obmieňať aby sme zefektívnili postupy na dosiahnutie stanovených cieľov.

Odcvič to je vstup do cvičenia s kettlebell. Stiahnutím tohto e-booku získaš detailnú video-inštruktáž základných cvikov, ktoré si odcvičíš doma, v posilňovni či v práci. Ukážeme ti, že na odcvičenie celého tela nepotrebuješ hromadu náčinia či strojov. Tréningový program si vieš prispôsobiť podľa svojich fyzických schopností, dostupných cvičebných prostriedkov či cvičebného prostredia.

Turkish Get-up

16 minút čítania
27 minút pozerania videí

29,99€

Get up je spojenie viacerých pohybov v rôznych rovinách a smeroch do jedného cviku. Zaraďujeme ho do kategórie „najkomplexnejších cvikov“.  Odhalí a ukáže tvoje nedostatky a slabé miesta tvojho pohybového aparátu. Tento e-book je sprievodca mnohými drillmi a postupmi s dôrazom na detaily, cez ktoré sa dopracuješ k dokonalému get-upu s parádnou technikou.

kettlebell swing

16 minút čítania
23 minút pozerania videí

29,99€

Kettlebell swing je cvik, ktorý má širokú základňu v prenositeľnosti do iných cvikov a pohybových schopností. Vybuduješ si s ním pev(k)ný a silný zadok. Vieš ho zaradiť do kondičných tréningov, vieš s ním rozvíjať maximálnu silu a výbušnosť. Drilly a postupy uvedené v e-booku ťa naučia swingovať správne a efektívne. Ukážeme ti časté chyby, ktoré sa môžu objaviť a taktiež ti prezradíme ako tieto chyby odstrániť. Na konci tohto e-booku nájdeš odporúčania kedy a ako zaraďovať kettlebell swing do svojho tréningového plánu.

Získaj ebook zdarma

Prihlás sa do nášho newslettera a my ti pošleme obratom ebook so základnými cvikmi zdarma

Verified by MonsterInsights