Pohybom k radosti

Je pohybový krúžok pre deti od 4 do 10 rokov. Deťom pomáhame so všeobecnou pohybovou prípravou. Pohybom k radosti je o pohybe, o edukácií pohybu, o rozvoji pohybových zručností, o pohybových hrách. Popri tom všetkom pohybe je taktiež aj o spolupráci so svojim teamom, o vzájomnom motivovaní sa, o individuálnych úlohách, kde našim cieľom je rozvíjať sebavedomie a dôveru vo svoje schopnosti. Deti sú rozdelené do 2 vekových kategórií 4 až 6 rokov a 7 až 10 rokov.
osobny trener deti zvolen cena
osobny trener deti zvolen cena

VIDEO

Prečo prihlásiť svoje dieťa na krúžok Pohybom k radosti?

Všestrannosť

Zameriavame sa na všestranný pohybový rozvoj. Skorá športová špecializácia vedie ku zlým pohybovým návykom a mnohýmnzdravotným problémom. Vďaka prepracovanej osnove, vieme tieto návyky a problémy eliminovať alebo aj odstrániť.

Dávame deťom to čo potrebujú

Lezenie, skákanie, šplhanie, ťahanie, tlačenie, hádzanie, základné pohybové vzory, gymnastické a atletické prvky, individuálne cvičenie, kolektívne cvičenie, loptové hry, úpolové hry.

Vekové kategórie

Krúžok máme rozdelené do 2 hlavných vekových kategórií:
4 – 6 rokov
7 až 10 rokov
pre deti nad 10 rokov máme projekt Reštart mládeže

Pravidelnosť

Pre každú vekovú kategóriu ponúkame 2 tréningové jednotky do týždňa. Vďaka pravidelnosti a konzistentnosti tréningov vieme deti efektívne učiť cvičenia a zostavy.

Komunita

Deti si nájdu nových kamarátov so spoločným záujmom.

Chcete svojim deťom vštepiť  pozitívny vzťah k aktívnemu pohybu skrz pohyb, ktorý ho bude sprevádzať po celý život?
Stále viac rodičov si uvedomuje, že skorá športová špecializácia na rôzne športy môže navodiť mnohé problémy (svalová nerovnováha, preťaženie, poškodenie či zranenie pohybového aparátu). Preto sa na našom krúžku venujeme všeobecnému pohybovému rozvoju, aby sme správnym prístupom a nastaveným tréningom predchádzali týmto problémom. 

Deti si prejdu základmi atletiky a gymnastiky a správnymi pohybovými vzormi. Tak isto sa naučia pracovať v kolektíve pri spoločných hrách, ktoré potrápia nie len ich telo ale aj hlavu. 

Najdôležitejšie pri tréningu detí, je aby pohyb bol ich prirodzenou súčasťou a tešili sa na každé stretnutie s ním. Ak majú deti kvalitné základy pohybových návykov v skoršom veku pomôže im to v ich športovej kariére ako aj bežnom živote. 

Všeobecného pohybu detí je akútny nedostatok preto sme sa rozhodli ovplyvniť mladú generáciu pozitívnym vzťahom k športu a k budovaniu sebadôvery pri pohybových aktivitách.

osobny trener deti zvolen cena

Počet tréningov

2x do týždňa každá veková kategória

Termín tréningov

Podľa rozvrhu

Cenník tréningov

Cena je závislá aj od počtu tréningov do týždňa. 

Jednorázový tréning

5€
Termín podľa rozvrhu

Polročné predplatné

160€
Termín podľa rozvrhu

Ročné predplatné

300€
Termín podľa rozvrhu
Prvý skúšobný tréning zadarmo. Pri krúžku Pohybom k radosti, už nie je potrebné platiť vstup do telocvične.
– 10% súrodenecká zľava pri polročnom/ročnom predplatnom
– 20% zľava na individuálne tréningy pre mládež a dospelých

ROZVRH TRÉNINGOV

Pohybom k radosti

    Má prihlásené dieťa pohybové alebo iné obmedzenie o ktorom by sme mali vedieť? (Napríklad bolesti chrbtice, zlomeniny, srdcovo-cievne poruchy,...)

    Získaj konzultáciu zdarma

      Tento rok detský krúžok pohybom k radosti neotvárame

      Ak chcete poskytnúť svojmu dieťaťu všeobecnú pohybovú prípravu, neváhajte nás kontaktovať. Ďakujeme