MICHAELA IMRICHOVÁ

O mne

Moje meno je Miška. Externe študujem na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici odbor Učiteľstvo telesnej výchovy. Dokončujem si certifikáciu prvého stupňa so špecializáciou plávanie.

Od útleho detstva som inklinovala k športu a k pohybu ako takému. Ako príliš energický adolescent som sa venovala  všemožným druhom športov, napríklad volejbal, korčuľovanie, kanoistika, no môjho srdca šampión sa stalo plutvové plávanie. Toto nadšenie ma opustilo koncom mojich stredoškolských čias a na určitý čas som  pozabudla na tento povznášajúci druh životného štýlu. Aktívne som sa ku športovaniu vrátila pred deviatimi rokmi. Začala som "kulturistickými tréningami" ktoré ma svojou nezáživnosťou priviedli na cestu očarujúceho takzvaného crossfitu. Zúčastnila som sa niekoľkých súťaží ako „Oceľový medveď“ a „Železná tigrica“ a podobných crossfitových udalostí. Začala som sa vzdelávať v technike správneho prevedenia cvikov, aby som predišla zraneniam, musela som sa naučiť kombinovať cvičenia s rôznym druhom náčinia a taktiež ma to nútilo zamyslieť sa nad programovaním tréningových plánov, aby som dosahovala lepšie výsledky.
Mojím cieľom je okrem vzdelávania sa a trénovania, motivovať deti, mládež a dospelých a ukázať im benefity, ktoré zdravý životný štýl prináša. Že to nie je len o vizuálnej stránke, ale najmä o fyzickom a psychickom zdraví a možnostiach, ktoré zdravé a silné telo dokáže.

Miška v skratke

Externá študentka na UMB BB odbor Učiteľstvo telesnej výchovy
Trénerská prax od roku 2014
Služby v Bellforce: Pohybom k radosti, Reštart dospelých, Individuálne tréningy

 

Získaj ebook zdarma

Prihlás sa do nášho newslettera a my ti pošleme obratom ebook so základnými cvikmi zdarma

Verified by MonsterInsights